TYNKI DEKORACYJNE

ARTYSTYCZNE USŁUGI MALARSKIE, CIEKAWE TECHNIKI DEKORACYJNE I NIETYPOWE STRUKTURY ŚCIENNE:


Jesteśmy firma która oferuje ciekawe systemy wykończenia wnętrz oraz kreatywne realizacje dekorowania ścian typu: 
  • artystyczne malarstwo ścienne, 
  • trawertyn, 
  • glinka wenecka,
  • stiuk, 
  • malowane przecierki ścienne,
Wykonujemy różne detale pod Państwa indywidualne zamówienia. Jesteśmy otwarci na  potrzeby naszych klientów. Obserwujemy rynek i nieustannie dostosowujemy się do jego oczekiwań, trendów, poszukujemy nowych rozwiązań i produktów. 

Efekt rdzy na ścianie:Specjalistyczna farba dekoracyjna, odtwarzająca w pełni efekt utleniania w postaci rdzy. Może być stosowana z powodzeniem zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach, dając nieograniczone możliwości aranżacyjne. Za pomocą tej masy, oczekiwany efekt możemy uzyskać na wszystkich: powierzchniach budowlanych, metalu, drewnie, drewnopodobnych, plastiku, etc. Doskonale nadaje się do tworzenia wyjątkowego klimatu w naszych mieszkaniach, klubach, dyskotekach, biurach czy budownictwie przemysłowym, a także projektowaniu ogrodów zimowych oraz na zewnątrz. Daje do wystroju surowy element dekoracyjny, wprowadza powiew przeszłości, idealny dla stylu z epoki: średniowiecza, baroku dodaje nieco tajemniczości wnętrzu, postarza pomieszczenie. Więcej zdjęć w linku: tynk-ozdobny.


Trawertyn:


Wykonujemy tynk ozdobne trawertyn. To unikalna technika dekoracyjna stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłu marmurowego imituje kamień z naturalnymi jego strukturą wżerów.
Powierzchnia jest bardzo odporna na mycie, a nawet szorowanie. Produkt ekologiczny wytwarzany na bazie wapna gaszonego i ziaren trawertynu. Naturalne składniki zapewniają doskonałą paro przepuszczalność i odporność na rozwój grzybów i pleśni. Tynki strukturalne trawertyn można kłaść w każdej kolorystyce, wżery mogą być położone pionowe bądź poziome w zależności od upodobania klienta. Dekoracja może być w jednej kolorystyce lub kontrastowa przypominające korę drzewa. więcej zdjęć na stronie tynki-ozdobne.

tynk dekoracyjny trawertynDekor ścienny tynk
trawertyn na ścianieTrawertyn Łuków

Tynki dekoracyjne trawertyn doskonale nadaje się do wykończenia ścian szczególnie narażonych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, miejsc użyteczności publicznej (bary, kluby, kawiarnie, restauracje, banki, sklepy) jak również do wykończenia w oryginalny i ekskluzywny sposób swojego domu czy biura. Więcej zdjęć na stronie: Tynki dekoracyjne

Efekt spękanego tynku:


Efekt spękanej powierzchni pozwoli współczesnym dekoracjom nadać charakter vintage, przypominające wiekowe przedmioty z poprzednich epok. Co więcej, dekoracja ściany lakierem umożliwia uzyskanie efektu postarzanej, spękanej farby, który uszlachetni wnętrza, jak również zapewni pomieszczeniom wytworność i wyjątkową elegancję. Więcej zdjęć na stronie tynki-ozdobne.


tynki dekoracyjneTynki ndekoracyjne
Filmik instruktażowy jak uzyskać efekt  spękanego tynku.


PRACOWANIA MALARSTWA ARTYSTYCZNEGO
TORUŃ - BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW - WARSZAWA - LUBLIN


+(48) 500-348-766

Kontakt@malarstwo-artystyczne.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz